KOPRIVNIČKA BAJKA - 14. - 24. PROSINCA 2018.

PROGRAM KOPRIVNIČKE BAJKE

14.12. PETAK

18:30 ZRINSKI TRG: Doček Djeda Mraza, podjela poklona, puštanje lampiona, otvorenje klizališta uz nastup „Male sportske škole“, nastup Dječjeg zbora Tratinčice
20:00 POZORNICA: Nina Badrić, koncert

15.12. SUBOTA

09:00 – 13:00 KUPOLA: Zimska tržnica knjiga
09:00 – 13:00 KUPOLA: Izložba radova, Atelieri Koprivnica
17:00 KUPOLA i POZORNICA: Kulturno-umjetnički program Općina
18.00 GALERIJA MIJE KOVAČIĆA: ŽVS PODRAVKA I GOSTI
19:00 POZORNICA: Trio „Solitude“, koncert

16.12. NEDJELJA

18:00 KUPOLA i POZORNICA: Kulturno-umjetnički program Općina
19.00 POZORNICA: Klapa Koprivnica i TS „Čivije“, koncert

17.12. PONEDJELJAK

17.00 POZORNICA: Dječji vrtić „Igra“
18.00 POZORNICA: Osnovna škola „Braća Radić“

18.12. UTORAK

17.00 POZORNICA: Dječji vrtić „Smiješak“
17.00 DOM MLADIH: Dramska skupina Veseljko – „Božićna priča“, DV „Tratinčica“
18.00 POZORNICA I KUPOLA: OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“

19.12. SRIJEDA

17.00 POZORNICA I KUPOLA: Dječji vrtić „Tratinčica“
17.00 GALERIJA MIJE KOVAČIĆA: PJEVAJMO ZAJEDNO, Umjetnička škola „Fortunat Pintarić“
18.00 POZORNICA I KUPOLA: Osnovna škola „Đuro Ester“

20.12 ČETVRTAK

17.00 POZORNICA: Dječji vrtić Svetog Josipa
17.30 POZORNICA: COOR „Podravsko sunce“
17.30 DOM MLADIH: PLESNA ČAROLIJA, Umjetnička škola „Fortunat Pintarić“
18.00 POZORNICA: Franjevački svjetovni red, zbor
18:30 POZORNICA: Dječji zbor „Leopoldove lučice“
19:00 POZORNICA: „Ime ljubavi“, zbor

21.12. PETAK

17.00 POZORNICA: Srednjoškolci nastupaju (zborovi i solisti Gimnazije „Fran Galović“, Srednje škole Koprivnica i Obrtničke škole Koprivnica)
18.00 DOM MLADIH: Dodjela nagrade „Veliko srce koprivničkog djeteta“, DND KOPRIVNICA
18:00 KUPOLA I POZORNICA: Kulturno-umjetnički program Općina
19:00 POZORNICA: Tamburaški sastav „PAJDAŠI“, koncert

22.12. SUBOTA

10.00 KUPOLA: „Štruklijada“ uz Tamburaški sastav „U prolazu“
17:00 KUPOLA i POZORNICA: Kulturno-umjetnički program Općina
18.00 POZORNICA: KUD „Srce“, nastup
19.00 GALERIJA MIJE KOVAČIĆA: „Najljepša je ljubav o Božiću“, FA KOPRIVNICA
20:00 POZORNICA: Matt Grafton, akustični koncert

23.12 NEDJELJA

10.00 KUPOLA: Lutkarska predstava „Pismo Djedu Mrazu“, Lutkarska družina Kopriva pec, DND Koprivnica
17:00 KUPOLA i POZORNICA: Kulturno-umjetnički program Općina Gola
18:00 POZORNICA: „The Bugs“, koncert

24.12. PONEDJELJAK

10:00 PODRAVSKA HIŽA: Tradicionalna podjela ribica građanima
10:30 POZORNICA: Puhački orkestar Grada Koprivnice

25.12. UTORAK, BOŽIĆ

20:00 POZORNICA: Grupa „VIGOR“, koncert

26.12. SRIJEDA, ŠTEFANJE

18:00 KUPOLA i POZORNICA: Kulturno-umjetnički program Općina
19:00 POZORNICA: Tamburaški sastav „Dangube“, koncert

27.12. ČETVRTAK

17.00 POZORNICA: Nastup Kluba za starije osobe „Mariške“, Nastup zbora umirovljenika Rasinja
18:00 GALERIJA MIJE KOVAČIĆA: Miroslav i Gordana Evačić, koncertna promocija albuma „Podravski Blues“

28.12. PETAK

18.00 KUPOLA I POZORNICA: Udruga Zagoraca
19:00 POZORNICA: Eric Vidović, Akustični koncert

29.12. SUBOTA

18:00 KUPOLA i POZORNICA: Kulturno-umjetnički program Općina
19.00 DOM MLADIH: Božićni koncert, Puhački orkestar Grada Koprivnice
20:00 POZORNICA: Grupa „Vertigo“, koncert

30.12. NEDJELJA

18:00 KUPOLA i POZORNICA: Kulturno-umjetnički program Općina Koprivnički bregi
19:00 POZORNICA: Clotheo, koncert

31.12. PONEDJELJAK

22:30 POZORNICA: Warm up uz Koprivka i Grinča
23:00 POZORNICA: Doček Nove godine uz „Gazde“
00:00 Vatromet